• Buralarda yaşamayı kim istemez? İşte dünyanın en pahalı evleri

 • 6 1
  Söz konusu yaşam alanları olduğunda pek çok kişi elini cebine atmaktan çekinmiyor. Aynı durumun...

  Söz konusu yaşam alanları olduğunda pek çok kişi elini cebine atmaktan çekinmiyor. Aynı durumun dünyanın en varlıklı aileleri için de geçerli olduğunu söylemek zor değil. Siz de bütçeler yüz binleri aşıp milyonlara ve hatta milyarlara ulaştığında neyle karşı karşıya kalacağınızı tahayyül edemiyorsanız dünyanın en pahalı evlerine göz atın:

 • 6 2
  1.‘Villa Les Cèdres’ – Saint-Jean-Cap-Ferrat / Fransa
Nice ve Monaco’nun tam ortasında, Fransız...

  1.‘Villa Les Cèdres’ – Saint-Jean-Cap-Ferrat / Fransa Nice ve Monaco’nun tam ortasında, Fransız Rivierası’nın eşsiz güzelliği içinde konumlanan bu malikane kendisine biçilen 1.1 milyar dolar değerle dünyanın en pahalı evi.

 • 6 3
  2. ‘Antilia’ – Mumbai / Hindistan
İş adamı Mukesh Ambani’ye ait bu 27 katlı binanın değeri 1...

  2. ‘Antilia’ – Mumbai / Hindistan İş adamı Mukesh Ambani’ye ait bu 27 katlı binanın değeri 1 milyar dolar. Yalnızca Ambani ailesinin yaşadığı yapının günlük bakım işlerini gerçekleştirmek için 700’den fazla insan çalışıyor.

 • 6 4
  3. ‘Villa Leopolda’ – Villefranche-sur-Mer / Fransa
Alfred Hitchcock’un To Catch A Thief isimli...

  3. ‘Villa Leopolda’ – Villefranche-sur-Mer / Fransa Alfred Hitchcock’un To Catch A Thief isimli filminde set olarak kullanılan Villa Leopolda 1931 yılında yapılmış ve tahmini olarak 1.2 milyar dolar civarında değerleniyor. Bu villanın da Fransız Rivierası’nda bulunması tabii ki tesadüf değil.