Beylikdüzü'nde 105 bin liraya ev!

Sembol İstanbul projesinde konut fiyatları 105 bin liradan başlıyor. Sınırlı sayıda dairelerin yer aldığı projede, 48 aya 0 faizle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor

KAMPANYALI PROJELER

Beylikdüzü'nde 105 bin liraya ev!
Karden İnşaat tarafından Beylikdüzü-Bahçesehir Tem bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Sembol İstanbul, TEM ve E-5 yollarının kesiştiği noktada, tüm önemli merkezlere kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yükseliyor.  Karma bir proje olarak hayata geçirilen projede, konut fiyatları 105 bin TL'den başlıyor. Karden İnşaat Aş. tarafından hayata geçirilen proje, 2 residence, 1 busidence ve 1 alışveriş merkezinden oluşuyor.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışlara devam edilen Sembol İstanbul'da, 1+0,1+1,2+1,3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede, toplamda 1066 daire, 554 ofis ve 44 dükkan yer alıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler için, 48 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor.

Sembol İstanbul'da konut teslimlerinin Aralık 2015 tarihinde yapılması planlanıyor. Projenin sosyal donatıları arasında, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortu, futbol ve basket sahası, yürüyüş ve koşu parkurları yer alıyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!