Başbakan Okmeydanı Kentsel Dönüşüm maketini inceledi!

Başbakan Ahmet Davutoğlu Beyoğlu Belediyesi’nin tarihi binasından STAR-NTV ortak canlı yayınına katıldı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Başbakan Okmeydanı Kentsel Dönüşüm maketini inceledi!
Mabeyn salonundan gerçekleştirilen yayın sonrası Okmeydanı maketini inceleyen Başbakan Davutoğlu, geçtiğimiz yıl Uluslararası İşbirliği Ajansı (JİCA) ile yapılan “Afet Önleme Projesi İşbirliği Anlaşması” kapsamında, Bunkyo Belediyesi ile karşılıklı yapılacak anlaşmalar için Japonya’da olan Demircan’dan telefondan bilgi aldı.
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu Beyoğlu Belediyesi’nin tarihi binasından STAR-NTV ortak canlı yayınına katıldı.  Mabeyn salonundan gerçekleştirilen yayın sonrası Okmeydanı maketini inceleyen Başbakan Davutoğlu, geçtiğimiz yıl Uluslararası İşbirliği Ajansı (JİCA) ile yapılan “Afet Önleme Projesi İşbirliği Anlaşması” kapsamında, Bunkyo Belediyesi ile karşılıklı yapılacak anlaşmalar için Japonya’da olan Demircan’dan telefondan bilgi aldı.


 
Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı STAR-NTV Canlı yayını Beyoğlu Belediyesi Mabeyn salonunda gerçekleşti. Türkiye ve Dünya gündemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Başbakan Davutoğlu mabeyn salonunda yapılan yayın sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Beyoğlu Belediye binasını gezdi. 
 
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JİCA) ile yapılan “Afet Önleme Projesi İşbirliği Anlaşması” kapsamında Bunkyo Belediyesi ile karşılıklı yapılacak anlaşmalar için Japonya’da olması nedeniyle Başbakan Davutoğlu’nu belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri karşıladı. 
 
OKMEYDANI KENTSEL DÖNÜŞÜM MAKETİNİ İNCELEDİ 
Katıldığı canlı yayında Türkiye ve dünya gündemine yönelik önemli açıklamalar yapan Başbakan Davutoğlu, yayın sonrası Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tarafından Okmeydanı kentsel dönüşüm projesi için yaptırılan üç boyutlu maketi inceledi. Davutoğlu, Başkan Demircan ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirerek proje hakkında bilgi aldı. Başbakan Davutoğlu, binadan ayrıldı. 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Japonya’da resmi temaslara katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Yunus Emre Enstitüsü ve Tokyo Büyükelçiliğinin organize ettiği geçtiğimiz yıl (JİCA) ile yapılan “Afet Önleme Projesi İşbirliği Anlaşması”nın ardından bu gün de Bunkyo Belediyesi ile karşılıklı projeler geliştirerek İstanbul’da deprem bilincini geliştirmek amacıyla işbirliği anlaşması imzalaması bekleniyor.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Akkuyu Nükleer Santrali'nin yapımı ne zaman başlayacak?Akkuyu Nükleer Santrali'nin yapımı ne zaman başlayacak?
  2020'ye kadar 44 yeni AVM2020'ye kadar 44 yeni AVM
  Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!Larissa Göl Evleri satışa çıkıyor! 1.200 konut geliyor!
  Doğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktıDoğu’nun en yüksek binası ESN Twin Towers satışa çıktı
  DKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indiDKY 240 milyon liraya Kartal sahiline indi
  Strada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlantaStrada’dan kadınlara özel: 2+1 daire alana 3 taş pırlanta