AVM HABERLERİ

Profilo Alışveriş Merkezi satılıyor! İşte fiyatı

Profilo Alışveriş Merkezi satılıyor! İşte fiyatıİstanbul'un en eski alışveriş merkezlerinden Profilo, 150 milyon dolara alıcı arıyor. Sektörde rakam yüksek bulunurken konumu nedeniyle inşaatçılar merkezle ilgileniyor.

Profilo Alışveriş Merkezi satılıyor! İşte fiyatı
Rings AVM 29 Ağustos'ta açılıyor!

Rings AVM 29 Ağustos'ta açılıyor!Sancaktepe bölgesinin ilk AVM’si olan Rings Alışveriş Merkezi için geri sayım başladı. 112 mağazadan oluşacak Rings Alışveriş Merkezi, sahip olduğu marka karması ve mağaza büyüklükleriyle de dikkatleri çekecek.

Rings AVM 29 Ağustos'ta açılıyor!
Astoria AVM'de yüzde 50 ziyaretçi artışı hedefi!

Astoria AVM'de yüzde 50 ziyaretçi artışı hedefi!Astaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Aşcı, "İş yaşamının gerçek ihtiyaçlarına yanıt verebilen bir AVM oluşturmak için yola çıktık. Bunun neticesinde ziyaretçi sayımızda yüzde 50 oranında artış hedefliyoruz.” dedi.

Astoria AVM'de yüzde 50 ziyaretçi artışı hedefi!
Türkiye'deki ilk Apple Store açıldı

Türkiye'deki ilk Apple Store açıldıApple Dünya Mağazalar Başkan Yardımcısı Steve Cano toplantıda, mağazaya ilişkin gazetecilere bilgi verdi.

Türkiye'deki ilk Apple Store açıldı
Aqua Florya ışıkları kapatıyor!

Aqua Florya ışıkları kapatıyor!Aqua Florya AVM, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF- Türkiye) tarafından yürütülen "Dünya Saati Projesi" kapsamında, 29 Mart 2014 Cumartesi günü 20:30 – 21:30 saatleri arasında ışıklarını kapatıyor.

Aqua Florya ışıkları kapatıyor!
EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Yasegül Özdemir
Rönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destekRönesans Gayrimenkul'den 240 ay vade kampanyasına destek
Adam Kule Nisan'da teslimAdam Kule Nisan'da teslim
Gayrettepe'nin akıllı evi: Loca GayrettepeGayrettepe'nin akıllı evi: Loca Gayrettepe
İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!İnistanbul’da daire alan kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor!
Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!Metal Yapı'dan rekor 2017 hedefi!