Artaş İnşaat 2.534 konut teslim etti

Artaş İnşaat, 2018’de 2 bin 534 konut teslim etti. Bu dönemde mevcut yatırımlarına da devam eden Artaş İnşaat; Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2 ve ortak girişimle hayata geçirdiği Vadistanbul Park projelerinde toplam 2 bin 534 konutu teslim etti.

KAMPANYALI PROJELER

Artaş İnşaat 2.534 konut teslim etti
Bu dönemde mevcut yatırımlarına da devam eden Artaş İnşaat; Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2 ve ortak girişimle hayata geçirdiği Vadistanbul Park projelerinde toplam 2 bin 534 konutu teslim etti.

Bugüne dek 18 bin 500 konut teslim ettiklerini kaydeden Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “İnşa ettiğimiz tüm projelerimizde konut alıcılarına karlı bir yatırıma ve kaliteli bir yaşam alanına sahip olmalarını sağlarken, sektörümüzdeki faaliyetlerimiz ve istihdam rakamlarımızla da ülkemize katma değer oluşturduk” dedi.

Çetinsaya, “İstanbul’un Anadolu yakasında Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Yakası’nda ise ortak girişimlerle geliştirdiğimiz Tema İstanbul Bahçe projemizin inşaatı sürüyor. Yakın zamanda da Avrupa Konutları Arıcılar projemizi lanse edeceğiz” diye konuştu.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  KİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattıKİPTAŞ, 4 projesinde kampanya başlattı
  'Türkiye'de kazandığımız burada kalacak''Türkiye'de kazandığımız burada kalacak'
  Mesa'dan bir dev proje daha!Mesa'dan bir dev proje daha!
  Folkart yeni projesi Vega'yı tanıttıFolkart yeni projesi Vega'yı tanıttı
  Emlak Konut GYO'nun yeni projesi satıştaEmlak Konut GYO'nun yeni projesi satışta
  Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!Makyol Gayrimenkul'de hedef büyüttü!