500 lira taksitle ev fırsatı!

Emlak Konut, Anadolu'da kiradan kurtulmak isteyen vatandaşın hayalini cazip ödeme koşullarıyla gerçekleştiriyor. Ankara, Gebze, Niğde ve Nevşehir’deki projelerinde yüzde 5 peşinat ve 500 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

KONUT HABERLERİ

500 lira taksitle ev fırsatı!
Ankara, Gebze, Niğde ve Nevşehir’de Emlak Konut tarafından hayata geçirilen 4 ayrı proje,vatandaşa yüzde 5 peşinat ve 500 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuyor. 

Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3, Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde geçerli olan kampanyada 500 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olmak daha kolay hale geliyor.

YENİ BAŞKENT

Sadece yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olunabilen Başkent Emlak Konutları, Başkent'in Yeni Başkent'i sloganıyla Çankaya'da hayata geçiriliyor. 2. etap satışlarına geçilen projede, taksit ödemeleri bin 500 liradan başlıyor. 202 bin metrekare alan üzerinde bin 504 bağımsız bölümden oluşan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.
 
Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde 240 aya varan vadeler ve yüzde 5 peşinat gibi avantajlı koşullar sunuluyor. Örneğin; Niğde Emlak Konutları projesinde 17 bin lira peşinat ve 500 liradan başlayan taksitlerle, Nevşehir Emlak Konut'larında ise 20 bin lira peşinat ve 750 liradan başlayan taksitlerle ev alınabiliyor.

20 BİN PEŞİNAT 750 LİRA TAKSİT
 
 
Gebze Emlak Konutları'nda 20 bin liradan başlayan peşinat ve 750 liradan başlayan taksit seçenekleri mevcut. Kişiye göre ödeme planlarının sunulduğu projede ve peşin alımlarda indirim yapılıyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere toplam bin 955 adet konut bulunuyor.
.

EMLAKEKİ FACEBOOK'TA

DİĞER HABERLER
  EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  Çukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesiÇukurova Gayrimenkul'den Ramazan müjdesi
  Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”Skyland İstanbul’da “peşin alımlarda yüzde 20 İndirim”
  NG Residence’tan kira garantili dev kampanyaNG Residence’tan kira garantili dev kampanya
  Konut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artılarıKonut alırken 20 bin TL cebinizde kalacak! İşte fırsat paketinin tüm artıları
  Teknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyorTeknik Yapı Yücelpark’la ailelere göz kıprıyor
  Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!Konut fiyatı artışında Türkiye son 7 yılın dünya şampiyonu!